Jaś Kmieć i Łukasz Malaczewski

Od ponad roku jesteśmy sportowcami, razem tworzymy wspaniały team biegowy i od niedawna również triathlonowy! Cała ta maszyna napędzana jest wspaniałymi emocjami, energią do życia, wzajemną motywacją, miłością do sportu, mocnymi charakterami, radością z tego co robimy i mocnymi nogami. To dzięki Jasiowi rozpoczęła się nasza przygoda z bieganiem, będziemy ją kontynuować dopóki wystarczy nam sił, bo chcemy pokazać rodzicom innych niepełnosprawnych dzieci że nie ma ograniczeń, że można uprawiać sport, że można uczynić życie dzieciaków przebojowym, barwnym i szczęśliwszym bo „jedyną niepełnosprawnością w życiu jest złe nastawienie”.

Bieg Uniwersytetu Medycznego to wspaniała impreza promująca zdrowy styl życia, będzie już w naszym kalendarzu startowym na zawsze! Gorąco namawiamy do uprawiania sportu i zapraszamy do kibicowania nam na naszym profilu na FB ze wszystkich sił.

FizjoTRIterapia (www.facebook.com/fizjoTRIterapia)