Podsumowanie zbiórki 2019 dla Damiana Kołeckiego

W styczniu podsumowujemy, podliczamy, sprawdzamy i wracamy ze wzmocnionymi siłami! Wynik zbiórki na zakup klasztora dla Damiana Kołeckiego wyglądają naprawdę dobrze! ?
? Dzięki Waszym wpłatom:
? na konto Fundacji Biegaj Dla Zdrowia zebraliśmy 6225 zł,
? z licytacji numerów startowych 1. oraz 100. BUMWRO (serdecznie podziękowania dla zwycięzców licytacji: p.o. Rektora Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu prof. dr hab. Piotra Ponikowskiego oraz Prorektora ds. kształcenia Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu dr hab. prof. UEW Bogusława Półtoraka) łącznie 2000 zł,
? dzięki udziałowi najmłodszych, z wpłat startowych BUMKIDS: 2250 zł,
? z datków do puszek zebranych podczas BUMWRO 2019 – 1709,63 zł,
? na portalu zrzutka.pl zgromadziliśmy 1125,26 zł,
? natomiast kwota 1400 zł to wpłata od uczniów oraz samorządu szkolnego Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Językowe Parnas, której pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować za wsparcie i pracę uczniów – wolontariuszy podczas BUMWRO!?
Suma powyższych wpłat to 14 709,89! Do pełnej spłaty damianowego kaszlatora brakuje jeszcze około 4291 zł (ze względu na to, że nie udało nam się zebrać na start pełnej kwoty, zakup niezbędnej do funkcjonowania aparatury dla Damiana, został rozłożony na raty) dlatego rzucamy Wam wyzwanie! ??
? Robicie to, co kochacie, czyli po zrobionych biegowych kilometrach wpłacacie dowolną kwotę na nową zrzutkę i nominujecie kolejne osoby dla Damian Kołecki – żyć na 100%!