Szukamy sponsora akumulatorów dla Darii

Drodzy Biegacze! 🔔🔔🔔

Szukamy sponsora na akumulatory do wózka elektrycznego dla 7-letniej Darii, która od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Do wózka potrzebna jest nowoczesna bateria, 2 akumulatory żelowe o wartości 1000 zł. Oryginalne baterie mają niską pojemność i wymagają częstego ładowania.

Daria Jagiełło ma 7 lat, jest bardzo uśmiechniętą i pogodną dziewczynką. W marcu tego roku przeszła operację kręgosłupa, która umożliwia jej samodzielne siedzenie. Od września uczęszcza do szkoły w Kłodzku i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mimo intensywnej rehabilitacji choroba postępuje i Daria jest coraz słabsza…

W biegu W-skersów BUMWRO2018 Daria startowała z numerem 846, biegła razem z Tomaszem Zamojskim z Dookoła Polski Rowerem, uzyskując świetny wynik 00:42:47 i zajmując II miejsce w kategorii W-skers oraz 128. w kategorii Open.

Fundacja Biegaj dla Zdrowia pozyskała kolejny wózek, taki sam jak podarowany Bartkowi z okolic Łodzi. Szukamy fundatora, który zechciałby wesprzeć naszą akcję i sfinansować akumulatory do wózka elektrycznego czekającego na Darię. Potrzeba naprawdę niewiele aby odmienić życie kolejnej małej istoty, która liczy na wsparcie.
Koszt baterii to 1000zł.

Prosimy o kontakt bieg@umed.wroc.pl lub tel. 605 414 963
Liczymy na Waszą za pomoc!

             

 

 

 

0